ÚSPĚŠNÝ START

10. 9. 2022

Mladší minižáci jako první družstvo Akademie zahájilo svou mistrovskou sezonu. Proti východočeským týmům vykročili pravou nohou.

Královští Sokoli – BA Nymburk 54:76

Začátek zápasu byl nervózní a bylo znát, že mají kluci ze soupeře respekt. To vyústilo k několika neproměněným jasným střeleckým příležitostem. Díky těsné agresivní obraně získali brzy náskok, který ve druhé čtvrtce navýšili na rozdíl dvaceti bodů. Ve druhé polovině pokračovali v plnění daných pokynů a svůj náskok ještě navýšili. V zápase si zahráli všichni nominovaní.

Body: Batelka 15, Kukačka a Kovač po 12, Kramule a Poláček po 8, Jebavý, Prochovník, Horký po 4, Bergmann 3, Farkaš, Davídek po 2, čtvrtiny: 16:19, 7:23, 13.20, 18:14

BK Loko Trutnov: BA Nymburk 33:100

Od začátku zápasu jsme byli jasně lepším týmem. Kluci výborně bránili a z toho pramenily rychlé protiútoky. Celý zápas bylo vidět, že si kluci užívají své první zápasy v sezoně. Svým týmovým pojetím hry přivezli z venkovních palubovek plný bodový zisk.

Body: Batelka 20, Poláček 14, Jebavý 13, Horký 12, Bergmann 9, Tomek 8, Kovač a Farkaš po 6, Davídek 5, Kukačka 4, Zachariáš 2, Prochovník 1, čtvrtiny: 8:28, 15:24, 6:23, 4:25

pondělí 6.5. - 19:00